Prefabeko na Targach BUDMA 2019

W dniach 12-15 lutego spotkamy się z naszymi klientami w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA.

Poznańskie targi należą do najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i nie tylko: wydarzenie skupia producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, a także architektów, inwestorów, wykonawców i przedstawicieli handlowych z całej Europy. Wśród gości targów BUDMA nie brak także osób prywatnych, które śledzą rynkowe nowinki i szukają najlepszych rozwiązań dla swojego domu.

W gronie wystawców tegorocznej edycji targów BUDMA znajduje się także prefabeko. Jeśli rozważasz budowę energooszczędnego domu lub interesują Cię nowoczesne technologie budowlane, zapraszamy na nasze stoisko (pawilon 3, nr 73). Chętnie poznamy Cię bliżej i doradzimy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy!

© copyright 2021 prefabeko
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.