Współpraca prefabeko i Z500

Aby wybudować dom najwyższej jakości, trzeba zacząć od równie dobrego projektu. Współpraca prefabeko z renomowaną firmą architektoniczną Z500 zapewnia Ci dokładną realizację Twojej wizji wygodnego domu!

Z500 – Twój dom skrojony na miarę

Członkowie zespołu Z500 łączą w swojej pracy wysokie kompetencje techniczne z kreatywnością i ciągłym poszukiwaniem niebanalnych rozwiązań, mających na celu spełnienie oczekiwań klientów w 100%. W ofercie firmy znajdziesz ponad 750 modeli domów, zróżnicowanych pod względem powierzchni, rozkładu pomieszczeń i zastosowania – zawsze jednak na na najwyższym poziomie funkcjonalności i estetyki.

Dlaczego warto budować z Z500?

Projekty Z500 powstają z dużą dbałością o ergonomię i energooszczędność budynków. Kwestie te są także priorytetem w działalności prefabeko, co umożliwia nam owocną współpracę w zakresie budowy drewnianych domów nowej generacji. Projekty budynków powstają z uwzględnieniem właściwości materiałów i technologii stosowanych przez prefabeko, co przekłada się na niezawodną wytrzymałość i wydajność energetyczną gotowych budynków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektów Z500

© copyright 2021 prefabeko
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.