Dołącz do nas

Być może czekamy
właśnie na Ciebie

Pracownicy budowlani

Pracownik ogólnobudowlany

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy domach prefabrykowanych (drewniany szkielet).
Miejsce pracy: Miejsca budowy domów

Doświadczenia w budowie domów prefabrykowanych, dyspozycyjności (praca wyjazdowa) i umiejętności pracy na wysokości, a przede wszystkim chęci do pracy! Jeśli tylko miałeś doświadczenie w pracy w drewnie lub na budowie- zgłoś się do nas!

Cieśle i Dekarze mile widziani!
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę.
Płacimy wszystko na umowie!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wyślij swoje CV na maila:  rekrutacja@sordrew.pl

Masz pytania? Dzwoń: 519685232.

Zapraszamy!

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Monter konstrukcji drewnianych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do nowo tworzonych miejsc pracy na stanowisko: Monter konstrukcji drewnianych

Miejsce pracy: Świętochłowice

Obowiązki

cięcie i obróbka drewna i płyt drewnopochodnych
montaż konstrukcji drewnianych i drewnopochodnych na stole montażowym
montaż izolacji termicznej i płyt poszycia
(opcjonalnie) montaż stolarki otworowej

Wymagania

umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami stolarskimi (piły, elektronarzędzia)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (stolarz, cieśla)
wykształcenia minimum zawodowego
uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
znajomości rysunku technicznego (mile widziane)
dokładności, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń
pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach

Zapraszamy!

Prefabeko 2022