Kariera

Tworzymy przestrzeń życiową dla całych rodzin. To bardzo odpowiedzialne zadanie. Dlatego do naszego zespołu szukamy zdolnych ludzi ukierunkowanych na rozwój, którzy lubią pracować z nowoczesnymi rozwiązaniami i chcą współtworzyć firmę o bardzo wysokich ambicjach. Jesteś taką osobą? Czekamy na Ciebie. Porozmawiajmy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Co oferujemy?

Wysokie standardy pracy
Umowę o pracę
Pakiet szkoleń
Systematycznie rosnące wynagrodzenie
Koleżeńską atmosferę

Kogo szukamy?

Awatar

Pracownik ogólnobudowlany

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Jeśli tylko miałeś doświadczenie w pracy w drewnie lub na budowie - zgłoś się do nas! W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 519685232. --------------- W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
 • szukamy osób dyspozycyjnych (praca wyjazdowa)
 • atutem będzie doświadczenie w budowie domów prefabrykowanych
 • cieśle i dekarze mile widziani
 • mile widziane prawo jazy kategorii B
 • ważne będą umiejętności pracy na wysokości
 • gwarantujemy pełne wynagrodzenie na umowę o pracę
 • miejsce pracy: miejsca budowy domów
Awatar

Młodszy projektant

Poszukujemy studentów, absolwentów po studiach o kierunku budowlanym lub doświadczonych osób na stanowisko Młodszego Projektanta do pracy w Świętochłowicach. Do ZAKRESU OBOWIĄZKÓW będą należeć: wykonywanie rysunków warsztatowych ścian, stropów i dachów, elementów prefabrykowanych na podstawie projektu budowlanego, weryfikacja zmian projektowych sugerowanych przez inwestorów, nanoszenie zmian na rysunkach, przygotowanie zestawienia materiałów potrzebnych do prefabrykacji, weryfikacja wykonania prefabrykatów jako zgodne z projektem, odpowiadanie na ewentualne pytania załogi dotyczące rysunków, uczestnictwo w procesie projektowym, kontakt z inwestorami w celu omówienia ewentualnych zmian, weryfikacja zużycia materiałów oraz stanów magazynowych, pomoc w koordynacji podwykonawców i realizacji projektów. JAKIE MAMY WYMAGANIA? Przede wszystkim znajomość programu typu CAD, wiedza o instalacjach oraz znajomość procesów budowlanych, a przede wszystkim zaangażowanie i dyspozycyjność. Mile widziana znajomość podstaw budownictwa drewnianego i szkieletowego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. OFERUJEMY stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę, pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach i możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów. Na Twoje CV czekamy już dzisiaj! W razie pytań- dzwoń: 519 685 232. -------------- W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
 • miejsce pracy: Świętochłowice
 • znajomość MS ExcelI i programu typu CAD
 • znajomość podstaw budownictwa drewnianego i szkieletowego (mile widziane)
 • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
 • umiejętność pracy w zespole
 • znajomość procesów budowlanych i wiedza o instalacjach
© copyright 2021 prefabeko
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.