Kariera

Tworzymy przestrzeń życiową dla całych rodzin. To bardzo odpowiedzialne zadanie. Dlatego do naszego zespołu szukamy zdolnych ludzi ukierunkowanych na rozwój, którzy lubią pracować z nowoczesnymi rozwiązaniami i chcą współtworzyć firmę o bardzo wysokich ambicjach. Jesteś taką osobą? Czekamy na Ciebie. Porozmawiajmy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Co oferujemy?

Wysokie standardy pracy
Umowę o pracę
Pakiet szkoleń
Systematycznie rosnące wynagrodzenie
Koleżeńską atmosferę

Kogo szukamy?

Awatar

Monter konstrukcji drewnianych

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna m.in. cięcie i obróbka drewna i płyt drewnopochodnych, montaż konstrukcji drewnianych i drewnopochodnych na stole montażowym, montaż izolacji termicznej i płyt poszycia, a także montaż domu prefabrykowanego w miejscu wyznaczonym przez klienta. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach, możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami stolarskimi (piły, elektronarzędzia)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (stolarz, cieśla)
  • minimum zawodowe wykształcenie
  • mile widziane uprawnienie na wózek widłowy
  • mile widziane zajmość rysunku technicznego
  • dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
© copyright 2021 prefabeko
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.