Interesuje Cię, kto zbuduje Twój dom?

To oczywiście pytanie retoryczne. Wybór wykonawcy jest tak samo ważny jak wybór technologii. Ludzie, którzy będą tworzyć dom dla Twojej rodziny muszą być godnymi zaufania specjalistami. Muszą być odpowiedzialni, kompetentni i otwarci na Twoje potrzeby. Koniec i kropka. To nie podlega żadnej dyskusji. My nie boimy się podjąć tego wyzwania. I każdy członek naszego zespołu zrobi wszystko, żebyś był zadowolony z domu, który dla Ciebie stworzymy.​

Dwa kierunki rozwoju prefabeko

U podstaw każdej firmy powinna stać filozofia, którą można streścić w kilku zdaniach. Nam od początku przyświecały jasne cele: budować domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać i być firmą budowlaną, którą sami chcielibyśmy zatrudnić.

Dlatego postawiliśmy na technologię STEICO i proekologiczne podejście. Przykładamy również ogromną wagę do pozytywnych doświadczeń naszych klientów na każdym etapie współpracy. Jesteśmy pewni, że taka postawa przełoży się na sukces rynkowy prefabeko.

Ukierunkowanie na jakość

Współpracując z nami, wybierasz dom w technologii o międzynarodowej renomie, wsparcie doświadczonych projektantów, sprawną ekipę budowlaną oraz 10-letnią gwarancję.

Ukierunkowanie na potrzeby klientów

W prefabeko będziesz usatysfakcjonowany m.in. darmową wyceną bez ukrytych kosztów, kompetentnym, dedykowanym opiekunem, terminowością czy stałą opieką eksploatacyjną.

Historia

Prefabeko powstało w 2018 roku. Na pierwszy rzut oka jesteśmy więc młodą firmą… To jednak tylko data startu samej marki. Musisz bowiem wiedzieć, że prefabeko jest integralną częścią grupy SOR-DREW S.A., która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z drewnem oraz kadrę 250 specjalistów. To ogólnopolskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Świętochłowicach działa nieprzerwanie od 1992 roku. Obecnie produkuje wiele zaawansowanych technologicznie produktów z metali, tworzywa sztucznego, drewna i materiałów drewnopochodnych.

Na tym trwałym fundamencie oparliśmy prefabeko. Co z pewnością dla Ciebie ważne, zatrudniliśmy specjalistów, którzy uczestniczyli w budowie setek domów prefabrykowanych w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji czy krajach skandynawskich. Po długich analizach postawiliśmy na technologię marki STEICO, opracowaną przez renomowaną niemiecką firmę.

Od momentu startu tworzymy domy i lokale użytkowe dla klientów w Polsce czy Wielkiej Brytanii. Jesteśmy szczęśliwi, że pracujemy dla ludzi, dla których, tak jak dla nas, kluczowe są: jakość, ekologia i nowoczesność.

W zgodzie z naturą

Bycie eko nie jest dla nas modnym, niewiele znaczącym frazesem. Jest ważną częścią filozofii naszej firmy, którą wdrażamy w życie każdego dnia. Jest wpisane w nasze DNA.

O środowisku naturalnym myślimy na każdym etapie budowy domów prefabeko: w momencie gdy wycinane jest drzewo, z którego powstaną płyty izolacyjne i w chwili, gdy Ty i Twoja rodzina włączacie ogrzewanie, by w domu było ciepło i przytulnie. Właśnie dlatego postawiliśmy na STEICO, które swoje materiały robi z drewna ze znakiem FSC (niemieckiej Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej). Właśnie dlatego tworzymy domy energooszczędne, dzięki którym razem możemy przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

© copyright 2022 prefabeko
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.